Reducers LPG: For LPG injection EUROPEGAS
SubcatsFilters
| Power: | 270 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | Yes |
| Reducer model | SUPREMO |
| product code: | 50.ACE.060 |
| manufacturer: |
EUROPEGAS
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
26,46 €
29,27 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 94.44 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 150 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | Yes |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | PREMO |
| product code: | 50.ACE.060 |
| manufacturer: |
EUROPEGAS
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 400 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | Yes |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | SUPREMO |
| product code: | 50.ACE.060 |
| manufacturer: |
EUROPEGAS
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!