Pomps, modules LPG: Spare parts CERTOOLS
SubcatsFilters
| Type of assembly: | electrovalve |
| For electrovalve: | VIALLE |
| Type of part: | replacement |
| Cartridge: | fiberglass |
| Upper external diameter | 52 mm |
| Lower external diameter | 52 mm |
| Lower hole diameter | 23 mm |
| Height: | 19 mm |
| product code: | 53.LRE.411 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 636111000 |
| approval number: |
E4-67R-0193001
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
40 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of assembly: | electrovalve |
| For electrovalve: | ICOM |
| Type of part: | replacement |
| Cartridge: | paper |
| Upper external diameter | 77 mm |
| Upper hole diameter | 51 mm |
| Lower external diameter | 77 mm |
| Lower hole diameter | 51 mm |
| Height: | 95 mm |
| product code: | 53.LRE.411 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 636111000 |
| approval number: |
E4-67R-0193001
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
40 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 53.LRE.411 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 636111000 |
| approval number: |
E4-67R-0193001
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
40 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart