Multivalves LPG LANDI RENZO
SubcatsFilters
| For tank: | Internal |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| For tank with height: | 200 mm, 204 mm |
| product code: | 55.LOV.913 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 238000083n |
| approval number: |
E13-67R-010194
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
19 hours 18 minutes
Delivery from: 2,35 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For tank: | Internal |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| For tank with height: | 220 mm, 225 mm |
| product code: | 55.LOV.913 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 238000083n |
| approval number: |
E13-67R-010194
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
19 hours 18 minutes
Delivery from: 2,35 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For tank: | External |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| For tank with height: | 200 mm |
| product code: | 55.LOV.913 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 238000083n |
| approval number: |
E13-67R-010194
|
Ask about the product
26,69 €
28,26 €
-5%
The lowest price in the 30 days before the discount: 90.42 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
19 hours 18 minutes
Delivery from: 2,35 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of connect: | plug |
| Coil wattage: | 11 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | MED |
| Electrovalve model | TYPE 71 |
| For reducer: | LANDI RENZO |
| Reducer model | LI10, LI10 TURBO |
| product code: | 55.LOV.913 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 238000083n |
| approval number: |
E13-67R-010194
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
19 hours 18 minutes
Delivery from: 2,35 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Gauge diameter | 3,5 mm |
| Internal diameter: | 47 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.LOV.913 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 238000083n |
| approval number: |
E13-67R-010194
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
19 hours 18 minutes
Delivery from: 2,35 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart