Multivalves LPG: Spare parts - Coils TOMASETTO
SubcatsFilters
| Type of connect: | pins |
| Coil wattage: | 17 W |
| Type of part: | replacement |
| For electrovalve: | TOMASETTO |
| For reducer: | TOMASETTO |
| Reducer model | AT 07, AT09 ALASKA, AT09 ARTIC, AT09 NORDIC, AT09 NORDIC XP, AT13, AT13 XP |
| product code: | 60.AEB.630 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | AE39 |
| approval number: |
E3-10R-036375
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 54 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of connect: | plug |
| Coil wattage: | 11 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | TOMASETTO |
| product code: | 60.AEB.630 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | AE39 |
| approval number: |
E3-10R-036375
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 54 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of connect: | pins |
| Coil wattage: | 11 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | TOMASETTO |
| product code: | 60.AEB.630 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | AE39 |
| approval number: |
E3-10R-036375
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 54 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart