Multivalves LPG: For toroidal tanks LANDI RENZO
SubcatsFilters
| For tank: | Internal |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| For tank with height: | 200 mm, 204 mm |
| product code: | 90.WAR.206 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 2702 |
| approval number: |
CEI EN 60454-3-1
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
3 hours 17 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For tank: | Internal |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| For tank with height: | 220 mm, 225 mm |
| product code: | 90.WAR.206 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 2702 |
| approval number: |
CEI EN 60454-3-1
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
3 hours 17 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For tank: | External |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| For tank with height: | 200 mm |
| product code: | 90.WAR.206 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 2702 |
| approval number: |
CEI EN 60454-3-1
|
Ask about the product
21,34 €
22,25 €
-5%
The lowest price in the 30 days before the discount: 74.37 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
3 hours 17 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart