LPG parts TARTARINI
SubcatsFilters
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Filter model: | FGM-03 |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 11 mm |
| Output: | 11 mm |
| Cover: | plastic |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 32.TAR.990 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | 8950905 |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 28 minutes
Delivery from: 2,47 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For filter: | TARTARINI |
| For filter model: | FGM-03 |
| Type of part: | original |
| Cartridge: | fiberglass |
| product code: | 20.TAR.902 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | 8960385 |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 28 minutes
Delivery from: 2,47 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| ECU model: | Flash 48 |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 3 cyl, 4 cyl |
| product code: | 51.TAR.997 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | 4823565 |
| approval number: |
E8 67R-015784
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 28 minutes
Delivery from: 2,47 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 28 minutes
Delivery from: 2,47 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 28 minutes
Delivery from: 2,47 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 28 minutes
Delivery from: 2,47 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Sensor resistance: | 4.7 kOhm |
| product code: | 67.TAR.405 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | 2007220 |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 28 minutes
Delivery from: 2,47 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 28 minutes
Delivery from: 2,47 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Placement of sensor: | on slat |
| Sensor resistance: | 4.7 kOhm |
| product code: | 67.TAR.490 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | 0301730 |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 28 minutes
Delivery from: 2,47 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For ECU: | Flash 48 |
| For engines: | 3 cyl, 4 cyl |
| product code: | 51.TAR.514 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | 4823774 |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 28 minutes
Delivery from: 2,47 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 350 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | RP / G05S |
| product code: | 52.TAR.954 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | 8950924/B |
Ask about the product
242,99 €
269,99 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 269.99 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 28 minutes
Delivery from: 2,47 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 160 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | SEQ |
| product code: | 52.TAR.953 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | 8950984 |
Ask about the product
246,93 €
274,37 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 274.37 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 28 minutes
Delivery from: 2,47 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart