LPG parts AG Centrum
SubcatsFilters
| product code: | 55.LOV.913 |
| manufacturer: |
AG Centrum
|
| manufacturer code: | 238000083n |
| approval number: |
E13-67R-010194
|
Ask about the product
11,22 €
12,47 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 40.47 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For ECU: | ZENIT DIRECT |
| Placement of sensor: | on hose |
| Temperature sensor: | Yes |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 55.LOV.913 |
| manufacturer: |
AG Centrum
|
| manufacturer code: | 238000083n |
| approval number: |
E13-67R-010194
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For ECU: | BLUE BOX, BLUE BOX OBD, ZENIT PRO, ZENIT PRO OBD |
| Placement of sensor: | on hose |
| Temperature sensor: | Yes |
| product code: | 55.LOV.913 |
| manufacturer: |
AG Centrum
|
| manufacturer code: | 238000083n |
| approval number: |
E13-67R-010194
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Placement of sensor: | on hose |
| Temperature sensor: | Yes |
| product code: | 55.LOV.913 |
| manufacturer: |
AG Centrum
|
| manufacturer code: | 238000083n |
| approval number: |
E13-67R-010194
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Sensor resistance: | 4.7 kOhm |
| product code: | 55.LOV.913 |
| manufacturer: |
AG Centrum
|
| manufacturer code: | 238000083n |
| approval number: |
E13-67R-010194
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 55.LOV.913 |
| manufacturer: |
AG Centrum
|
| manufacturer code: | 238000083n |
| approval number: |
E13-67R-010194
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of injector | HERCULES BLUE |
| Number of injectors: | 3 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 55.LOV.913 |
| manufacturer: |
AG Centrum
|
| manufacturer code: | 238000083n |
| approval number: |
E13-67R-010194
|
Ask about the product
14,34 €
15,90 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 51.88 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 set
to cart!
to cart
| Type of injector | HERCULES BLUE |
| Number of injectors: | 4 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 55.LOV.913 |
| manufacturer: |
AG Centrum
|
| manufacturer code: | 238000083n |
| approval number: |
E13-67R-010194
|
Ask about the product
17,46 €
19,33 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 62.26 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 set
to cart!
to cart
| Interface type: | dedicated |
| Number of diagnostic socket: | 1 |
| PC connecting: | USB |
| product code: | 55.LOV.913 |
| manufacturer: |
AG Centrum
|
| manufacturer code: | 238000083n |
| approval number: |
E13-67R-010194
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| ECU model: | Zenit PRO OBD |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 6 cyl |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 55.LOV.913 |
| manufacturer: |
AG Centrum
|
| manufacturer code: | 238000083n |
| approval number: |
E13-67R-010194
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| ECU model: | Zenit PRO |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 8 cyl |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 55.LOV.913 |
| manufacturer: |
AG Centrum
|
| manufacturer code: | 238000083n |
| approval number: |
E13-67R-010194
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| ECU model: | Zenit PRO OBD |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 3 cyl, 4 cyl |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 55.LOV.913 |
| manufacturer: |
AG Centrum
|
| manufacturer code: | 238000083n |
| approval number: |
E13-67R-010194
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!