Injectors and accessories LPG AG Centrum
SubcatsFilters
| Type of injector | HERCULES BLUE |
| Number of injectors: | 3 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 70.LOV.712 |
| manufacturer: |
AG Centrum
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-0194004
|
Ask about the product
14,46 €
16,34 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 52.01 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 set
to cart!
to cart
| Type of injector | HERCULES BLUE |
| Number of injectors: | 4 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 70.LOV.712 |
| manufacturer: |
AG Centrum
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-0194004
|
Ask about the product
17,60 €
19,49 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 62.41 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 set
to cart!
to cart
| Placement of sensor: | on slat |
| Temperature sensor: | Yes |
| Sensor resistance: | 4.7 kOhm |
| product code: | 70.LOV.712 |
| manufacturer: |
AG Centrum
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-0194004
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of injector | HERCULES BLUE |
| Number of injectors: | 2 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 70.LOV.712 |
| manufacturer: |
AG Centrum
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-0194004
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 set
to cart!
| For injectors: | VALTEK |
| Type of injector | VALTEK TYP 30 |
| product code: | 70.LOV.712 |
| manufacturer: |
AG Centrum
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-0194004
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
: Injectors and accessories