Injectors and accessories LPG GOMET
SubcatsFilters
| product code: | 88.SEM.660 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 88.SEM.660 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For injectors: | RAIL |
| Internal diameter: | 1,5 mm |
| Internal diameter: | 5 mm |
| product code: | 88.SEM.660 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For injectors: | MATRIX |
| Type of injector | XJ.544.XX |
| Internal diameter: | 1,3 mm |
| Internal diameter: | 6 mm |
| product code: | 88.SEM.660 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For injectors: | MATRIX |
| Type of injector | XJ.544.XX |
| Internal diameter: | 1,6 mm |
| Internal diameter: | 6 mm |
| product code: | 88.SEM.660 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For injectors: | MATRIX |
| Type of injector | XJ.544.XX |
| Internal diameter: | 2,4 mm |
| Internal diameter: | 6 mm |
| product code: | 88.SEM.660 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For injectors: | MATRIX |
| Type of injector | XJ.544.XX |
| Internal diameter: | 1,5 mm |
| Internal diameter: | 5 mm |
| product code: | 88.SEM.660 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For injectors: | MATRIX |
| Type of injector | HD.344 |
| Internal diameter: | 1,5 mm |
| Internal diameter: | 6 mm |
| product code: | 88.SEM.660 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For injectors: | MATRIX |
| Type of injector | XJ.544.XX |
| Internal diameter: | 1,8 mm |
| Internal diameter: | 5 mm |
| product code: | 88.SEM.660 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For injectors: | KEIHIN |
| Type of injector | KN8 |
| product code: | 88.SEM.660 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
1,30 €
1,62 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 5.15 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For injectors: | KEIHIN |
| Type of injector | KN8 |
| product code: | 88.SEM.660 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | FUB |
| approval number: |
EN 228:2008
|
Ask about the product
1,62 €
1,62 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 5.73 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
: Injectors and accessories