Injectors and accessories LPG KME
SubcatsFilters
| Type of injector | FALCON |
| Number of injectors: | 2 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | FALCON |
| Number of injectors: | 3 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | FENIX |
| Number of injectors: | 2 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
14,23 €
15,50 €
-8%
The lowest price in the 30 days before the discount: 49.41 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | FENIX |
| Number of injectors: | 3 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
18,34 €
20,56 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 65.01 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | HAWK BASIC |
| Number of injectors: | 4 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
13,92 €
15,18 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 48.89 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
: Injectors and accessories