For fork lift trucks LPG: Filters CERTOOLS
SubcatsFilters
| Cartridge: | paper |
| Filter model: | F-701-W2 |
| product code: | 30.CRT.856 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 0345701/W2 |
| approval number: |
E20-67R-010531
|
Ask about the product
41,30 €
45,89 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 45.89 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Cartridge: | ceramic |
| Filter model: | F-704S-AL |
| product code: | 30.CRT.859 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 0345704S-AL |
| approval number: |
E20-67R-010957
|
Ask about the product
25,96 €
28,85 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 28.85 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of assembly: | electrovalve |
| For electrovalve: | ELPIGAZ, OMVL |
| For reducer: | ELPIGAZ |
| Reducer model | CPR |
| Type of part: | replacement |
| Cartridge: | fiberglass |
| Upper external diameter | 31 mm |
| Upper hole diameter | 8 mm |
| Lower external diameter | 31 mm |
| Lower hole diameter | 10 mm |
| Height: | 46 mm |
| product code: | 30.CRT.946 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | CI-215-2-P-0Z |
Ask about the product
3,49 €
3,88 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 3.88 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of assembly: | electrovalve |
| For electrovalve: | VALTEK |
| Electrovalve model | TYP 07 BIG |
| Type of part: | replacement |
| Cartridge: | fiberglass |
| Upper external diameter | 31 mm |
| Upper hole diameter | 8 mm |
| Lower external diameter | 31 mm |
| Lower hole diameter | 10 mm |
| Height: | 42 mm |
| product code: | 30.CRT.943 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | CI-236-2-0-00 |
Ask about the product
3,54 €
3,93 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 3.93 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Cartridge: | paper |
| Filter model: | F-701-BN12 |
| product code: | 30.CRT.854 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 0345701/B |
| approval number: |
E20-67R-010531
|
Ask about the product
20,77 €
23,08 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 23.08 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Cartridge: | paper |
| Filter model: | F-701-W1 |
| product code: | 30.CRT.855 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 0345701/W1 |
| approval number: |
E20-67R-010531
|
Ask about the product
25,49 €
28,32 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 28.32 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Cartridge: | ceramic |
| Filter model: | F-704B-AL |
| product code: | 30.CRT.852 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 0345704B-AL |
| approval number: |
E20-67R-010957
|
Ask about the product
33,75 €
37,50 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 37.5 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of assembly: | electrovalve |
| For electrovalve: | VALTEK |
| Electrovalve model | TYP 07 BIG |
| Type of part: | replacement |
| Cartridge: | paper |
| Upper external diameter | 31 mm |
| Lower external diameter | 31 mm |
| Lower hole diameter | 8 mm |
| Height: | 42 mm |
| product code: | 30.CRT.945 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | CI-236-0-0-00 |
Ask about the product
1,42 €
1,57 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 1.57 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
30,21 €
33,57 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 33.57 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of assembly: | electrovalve |
| For electrovalve: | IMPCO |
| Type of part: | replacement |
| Cartridge: | fiberglass |
| Upper external diameter | 30.7 mm |
| Upper hole diameter | 13.5 mm |
| Lower external diameter | 30.7 mm |
| Lower hole diameter | 13.5 mm |
| Height: | 32.5 mm |
| product code: | 30.CRT.101 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | CI-228-2-0-00 |
Ask about the product
4,56 €
5,06 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 5.06 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Cartridge: | paper |
| Filter model: | F-701-W1 |
| product code: | 22.CRT.712 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 0345701/W1/KN |
| approval number: |
E20 67R-010531
|
Ask about the product
25,49 €
28,32 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 28.32 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart