For fork lift trucks LPG: Filters
SubcatsFilters
| product code: | 55.MAG.904 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 4240NTC |
| approval number: |
E20-67R-010738
|
Ask about the product
9,02 €
10,26 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 33.18 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
3 hours 47 minutes
Delivery from: 1,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of part: | original |
| Cartridge: | paper |
| product code: | 55.MAG.904 |
| manufacturer: |
IMPCO
|
| manufacturer code: | 4240NTC |
| approval number: |
E20-67R-010738
|
Ask about the product
2,80 €
3,11 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 10.89 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
3 hours 47 minutes
Delivery from: 1,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of assembly: | reducer |
| For reducer: | IMPCO |
| Type of part: | original |
| Cartridge: | felt |
| Upper external diameter | 48 mm |
| Lower external diameter | 48 mm |
| Height: | 2,5 mm |
| product code: | 55.MAG.904 |
| manufacturer: |
IMPCO
|
| manufacturer code: | 4240NTC |
| approval number: |
E20-67R-010738
|
Ask about the product
2,18 €
2,49 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 8.56 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
3 hours 47 minutes
Delivery from: 1,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of assembly: | electrovalve |
| For electrovalve: | IMPCO |
| Type of part: | replacement |
| Cartridge: | fiberglass |
| Upper external diameter | 30.7 mm |
| Upper hole diameter | 13.5 mm |
| Lower external diameter | 30.7 mm |
| Lower hole diameter | 13.5 mm |
| Height: | 32.5 mm |
| product code: | 55.MAG.904 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 4240NTC |
| approval number: |
E20-67R-010738
|
Ask about the product
1,24 €
1,56 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 5.01 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
3 hours 47 minutes
Delivery from: 1,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart