Fitting accessories LPG LANDI RENZO
SubcatsFilters
| For hose: | 8 mm |
| Thread: | 12x1 |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
38 hours
Delivery from: 1,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For connecting: | hose - hose |
| Hoses: | Cu 6 / Cu 6 |
| Threads: | M10x1 / M10x1 |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
0,32 €
0,32 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 1.94 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
38 hours
Delivery from: 1,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For connecting: | hose - hose |
| Hoses: | Cu 8 / Cu 8 |
| Threads: | M12x1 / M12x1 |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
0,32 €
0,64 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 2.07 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
38 hours
Delivery from: 1,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For reducer: | LANDI RENZO |
| Reducer model | LI10, LI10 TURBO |
| Material: | Brass |
| Type of part: | original |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
38 hours
Delivery from: 1,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Stub pipe diameter: | 14x14x14 mm |
| Shape of connector: | Y |
| Material: | Brass |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
38 hours
Delivery from: 1,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Stub pipe diameter: | 15x10x15 mm |
| Shape of connector: | T |
| Material: | Plastic |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
38 hours
Delivery from: 1,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Stub pipe diameter: | 15x15x15 mm |
| Shape of connector: | T |
| Material: | Plastic |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
38 hours
Delivery from: 1,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Stub pipe diameter: | 20x10x20 mm |
| Shape of connector: | T |
| Material: | Plastic |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
38 hours
Delivery from: 1,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Stub pipe diameter: | 20x15x20 mm |
| Shape of connector: | T |
| Material: | Plastic |
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
38 hours
Delivery from: 1,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
38 hours
Delivery from: 1,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
38 hours
Delivery from: 1,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 51.PRI.996 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E4-67R-010098
|
Ask about the product
0,00 €
0,00 €
-15%
The lowest price in the 30 days before the discount: 0.65 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
38 hours
Delivery from: 1,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart