Fitting accessories LPG: Screws, fittings, olive connectors - Screws CERTOOLS
SubcatsFilters
| For hose: | 6 mm |
| Thread: | 10x1 |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 53.LRE.411 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 636111000 |
| approval number: |
E4-67R-0193001
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For hose: | 8 mm |
| Thread: | 12x1 |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 53.LRE.411 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 636111000 |
| approval number: |
E4-67R-0193001
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For hose: | 8 mm |
| Thread: | 14x1 |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 53.LRE.411 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 636111000 |
| approval number: |
E4-67R-0193001
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!