Fitting accessories LPG: Connectors - Water hose connectors
SubcatsFilters
| Connector diameter: | 19/19 mm |
| product code: | 53.LRE.411 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 636111000 |
| approval number: |
E4-67R-0193001
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Connector diameter: | 19/21 mm |
| product code: | 53.LRE.411 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 636111000 |
| approval number: |
E4-67R-0193001
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Connector diameter: | 21/21 mm |
| product code: | 53.LRE.411 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 636111000 |
| approval number: |
E4-67R-0193001
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 53.LRE.411 |
| manufacturer: |
NORMA
|
| manufacturer code: | 636111000 |
| approval number: |
E4-67R-0193001
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Connector diameter: | 16/21 mm |
| product code: | 53.LRE.411 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 636111000 |
| approval number: |
E4-67R-0193001
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Connector diameter: | 8/10 mm |
| product code: | 53.LRE.411 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 636111000 |
| approval number: |
E4-67R-0193001
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Connector diameter: | 14/16 mm |
| product code: | 53.LRE.411 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 636111000 |
| approval number: |
E4-67R-0193001
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Connector diameter: | 16/22 mm |
| product code: | 53.LRE.411 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 636111000 |
| approval number: |
E4-67R-0193001
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
41 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 53.LRE.411 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 636111000 |
| approval number: |
E4-67R-0193001
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!