Coils LPG: For electrovalves BRC
SubcatsFilters
| Type of connect: | pins |
| Coil wattage: | 10 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | BRC |
| Electrovalve model | ET98 MY07 MAX, ET98 MY07 STD |
| product code: | 90.WAR.402 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of connect: | plug |
| Coil wattage: | 16 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | BRC |
| Electrovalve model | ET98 |
| product code: | 90.WAR.402 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of connect: | plug |
| Coil wattage: | 10 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | BRC |
| Electrovalve model | ET98 MY07 MAX, ET98 MY07 STD |
| product code: | 90.WAR.402 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart