- Main page
-
Search results: bormech internal tank 720 250 80 ztw
Search results: bormech internal tank 720 250 80 ztw
| Tank type: | internal toroidal |
| Year of manufacture: | 2026 |
| Diameter: | 720 mm |
| Height: | 250 mm |
| Water capacity: | 80 l |
| Usable capacity: | 64 l |
| product code: | 77.BOR.780 R26 |
| manufacturer: |
BORMECH
|
| manufacturer code: | T12A |
| approval number: |
E20*67R03/00*000804
|
Ask about the product
220,07 €
244,52 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 244.52 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
37 hours
Delivery from: 19,44 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart